IST

Chcel by si sa naučiť niečo nové, spriateliť sa s ľuďmi z rôznych kútov sveta a vytvoriť jeden nezabudnuteľný zážitok pre 6000 mladých ľudí? Zapoj sa do Mootu a pomôž vytvoriť jedinečnú udalosť na rozprávkovom Islande, akú máš šancu zažiť len raz za život.

Staň sa super hrdinom Mootu!

Scout Moot by sa nemohol konať bez pomoci staffu - International Service Team (IST). Tvojou úlohou ako ISŤáka môže byť napríklad stavanie kempu, príprava aktivít, alebo zabezpečovanie toho, že všetko v kempe prebieha tak ako má. Máš možnosť využiť tvoju jedinečnú skautskú prax a schopnosti. Alebo si môžeš vybrať z úloh, pre teba úplne nových, čím získaš ďalšie nové skúsenosti. A to najlepšie, budeš spolupracovať s rovesníkmi s rovermi a roverkami z celého sveta.

Členovia IST dorazia na Island už s niekoľkodňovým predstihom, aby mohli prejsť špeciálnym staffáckym výcvikom a pre účastníkov Mootu celé toto podujatie precízne pripraviť.