Účastníci

Hľadáš svoju výzvu najbližšieho leta ? Chcel/a by si sa zoznámiť so skautmi a skautkami z celého sveta a reprezentovať Slovensko?? Ak si narodený/á medzi 2.8.1991 a 25.7.1999 máš túto jedinečnú možnosť. Neváhaj a prihlás sa na Scout Moot 2017!

Vyber si svoje dobrodružstvo

Ako účastník Mootu máš si možnosť vytvoriť tvoj jedinečný dobrodružný príbeh. Tvoj program bude zostavený podľa toho, koľko chceš zažiť akcie, z prírody, kultúry a vôbec v akom prostredí by si sa chcel/a pohybovať. Budeš mať príležitosť zažiť aktivity ako lozenie, prechádzky po ľadovcoch, jazdenie na koňoch, kayaking, kyvadlové zoskoky z útesov… Budeš sa môcť okúpať v horúcich prameňoch ale aj sa niečo dozvedieť čo to o Islande - o jeho jedle, umení, kultúre a histórii. Na základe osobných programových preferencií sa každý účastník Mootu stane súčasťou 10 člennej medzinárodnej patróly. S ňou budeš následne počas Mootu tráviť väčšinu času. Budete spolu bývať v jednom campe, spolu sa zúčastňovať aktivít. Svoje prvé štyri dni Mootu budete tráviť v jednej z niekoľkých ohromujúcich lokalít Islandu – v tzv. expedičných centrách. Tu zažiješ rôzne nakombinovanú akciu, dobrodružstvá, spoznávanie kraja, ľudí či kultúry tohoto severského ostrova. No a počas posledných piatich dní sa všetci účastníci presunú do jedného obrovského campu, kde budú zdieľať svoje zážitky a zažijú pravú festivalovú atmosféru.